Отже, ви вирішили купити копію годин. Розумне рішення, враховуючи, що практично всі швейцарські хронометри вартістю до $5000 збираються сьогодні в Китаї, а на батьківщині проводиться лише їх механізми. Що ж потрібно знати перед покупкою репліки, щоб отримати за свої гроші абсолютний максимум? Визначаємося з класом Перш ніж задаватися питанням «Які вибрати годинник?», необхідно визначитися з ціновою категорією вироби. Копії дорогих годинників прийнято розділяти на три класи.
Копії годинників класу А
Цінова категорія даних годин лежить в діапазоні від $6 до $20. У годиннику використовуються самі бюджетні матеріали, тому прийняти їх за оригінал можна лише при побіжному погляді. При найближчому розгляді, а вже тим більше при тактильному знайомстві огріхи відразу ж впадають в очі: грубо оброблена сталь корпусу, ремінець з шкірозамінника або дешевої гуми, муляжі замість справжніх додаткових циферблатів і механізм собівартістю в пару доларів (легко розпізнається по сіпається секундною стрілкою).
Копії годинників класу АА
Копії класу АА розраховані на більш вибагливих аудиторію, задающуюся питанням «Як вибрати годинник з оптимальним співвідношенням ціна/якість». Цінова категорія лежить в діапазоні від $30 до $70. У таких репліках використовуються матеріали, найбільш близькі до оригінальним: ремінці з натуральної шкіри або каучуку, сталь з якісним напиленням і ніяких фальш-циферблатів. У більшості копій використовуються якісні кварцові або механічні механізми, тому секундна стрілка має плавний хід. В цілому, схожість з оригіналом досягає 85-90%. При цьому виробник гарантує 7 років безвідмовної роботи.
Копії годинників класу ААА
Репліки вищого класу, що мають 99% схожість з оригіналом. Ціна: від $80 до $500. У більшості випадків розпізнати відміну зможе тільки професіонал, та й то для цього йому знадобиться зняти задню кришку або використовувати спеціалізоване обладнання. Першокласна сталь, напилення IPG або PVD, японські механізми з мінімальною похибкою, мінеральне або сапфірове скло, латунні або титанові браслети — все це створює саме ту ауру розкоші і престижу, заради яких і купуються дорогі брендові годинники. Виробляються дані репліки виключно вручну. Сталь полірується до бездоганного дзеркального стану, а перед надходженням у продаж годинник проходять ретельний контроль якості. Виробник дає п'ятнадцятирічну гарантію на механізми.
Звіряємося з оригіналом
Визначившись з класом придбаних годин, можна звузити свій вибір до певного бренду, після чого зупинитися на конкретній моделі. На даному етапі ми рекомендуємо знайти цю модель на сайті виробника і детально вивчити всі наявні там світлини, звіряючи їх з купованої копією. Переконайтеся, що зовнішня схожість максимально. Так ви убезпечите себе від ситуації, в якій знавець дорогих годин зможе розпізнати репліку на вашій руці. На жаль, навіть деякі репліки ААА іноді може видати неточно відтворена деталь або відсутня/зайва напис.
Вивчіть відгуки про магазин В питанні вибору копії годин велике значення має магазин, в якому ви збираєтеся її купувати. Уважно вивчіть ресурс, а по можливості відгуки про нього. Уточніть у продавця, чи відповідає зображення приобретаемому товару. Сподіваємося, даною статтею ми хоча б частково відповіли на ваші запитання про те, як вибрати наручні годинники.
Бажаємо, щоб ваша покупка радувала вас бездоганною роботою і бездоганним зовнішнім виглядом протягом довгих років.